Jump to content
Sign in to follow this  
Luxury1life

Idee

Recommended Posts

1.Numele tau:Luxury1life

2.Sugestia/ideea: Ideea este cine doneaza pentru un grad sa fie tras la un test  admin.

3.De ce crezi ca e de folos?:Pentru ca exista niste de astia au donat da is smecheri si nu isi fac treaba

4.Alte precizari:Sper sa fie buna

@Voller. e un gunoi baiatu si il doare in pl,  "Ideea este cine doneaza pentru un grad sa fie tras la un test  admin."

"Pentru ca exista niste de astia au donat da is smecheri si nu isi fac treaba" 

deci daca donezi pt vip alb de ex sa treci test admin si sa te dai mare ca donezi ? esti culmea

BIG FAT CONTRA

Edited by Shadow

On 12/18/2019 at 6:48 PM, Shadow said:

@Voller. e un gunoi baiatu si il doare in pl,  "Ideea este cine doneaza pentru un grad sa fie tras la un test  admin."

"Pentru ca exista niste de astia au donat da is smecheri si nu isi fac treaba" 

deci daca donezi pt vip alb de ex sa treci test admin si sa te dai mare ca donezi ? esti culmea

BIG FAT CONTRA

Doar admini sa fie trasi la admin test asa de greu

sunt unii au donat grad Master si is smecheri dau kick motiv ok ca doar au donat ce nu au voie

si ma refer si la cei ce n-au donat sa fie trasi la test admin

daca vei intra cu un cont anonim o sa fii de acord cu mine

Multumesc.

Este o idee foarte proasta, deoarece, dacă cei care nu au donat și au luat admin, de unde știu ei reglumentu și ce trebuie sa răspundă la test dacă nu a fost admin, deci NU, lock! 

16 hours ago, [9mm]_Maxi_ said:

Este o idee foarte proasta, deoarece, dacă cei care nu au donat și au luat admin, de unde știu ei reglumentu și ce trebuie sa răspundă la test dacă nu a fost admin, deci NU, lock! 

Dai tu lock :))))? Ok, deci, in primul rand eu am avut admin pe sv fara sa donez sau stuff